Loading...
अहिले सम्म ३२ नगरपालिका र ६९ गाउँपालिका गरेर १०१ स्थानमा नेकपा(एमाले) बिजयी,  (हेर्नुहोस सुची सहित)

श्री प्रसाद साह् अहिले सम्म ३२ नगरपालिका र ६९ गाउँपालिका गरेर १०१ स्थानमानेकपा(एमाले)ले बिजय प्राप्त गरेको छ। अहिलेसम्म जितेका नगर/गाउँपालिका प्रमुख तथा अध्यक्ष हरु:नेकपा(एमाले) बिजय प्राप्त गरेका नगरपालिका प्रमुख :

१) ओमवहादुर वुढा – त्रिपुरासुन्दरीनगरपालिका डोल्पा

२) गणेश वहादुर शाही- ठुलीभेरी नगरपालिका डोल्पा

३) सीपी घर्ती मगर – भेरी नगरपालिका जाजरकोट

४) रत्नवहादुर खड्का- नारायण नगरपालिका दैलेख

५) सूर्यवहादुर शाही – चामुण्डा नगरपालिका दैलेख

६) जशी प्रसाद पाण्डे- खाडाचक्र नगरपालिका कालिकोट

७) पदमपाणी शर्मा – फलेवास नगरपालिका पर्वत

८) वालकृष्ण आचार्य- धुनिवेशी नगरपालिका धादिङ

९) टंक जिरेल – जिरी नगरपालिका दोलखा

१०) सुवर्ण श्रेष्ठ – शंखरापुर नगरपालिका काठमाण्डौ

११) रमेश बस्नेत – मन्थली नगरपालिका रामेछाप

१२) देवकुमार नेपाली- ढोरपाटन नगरपालिका बागलुङ

१३) गगनसिङ्ग सुनार- लेकबेशी नगरपालिका सुर्खेत

१४) लाल ब.महतारा- छेडागाडा नगरपालिका जाजरकोट

१५) जनक मिश्र – सुन्दरबजार नगरपालिका लमजुङ

१६) भुपराज अधिकारी – गल्याङ्ग नगरपालिका स्याङ्जा

१७) खड्गराज उपाध्याय- आठबिस नगरपालिका दैलेख

१८) डम्मर अर्याल – मेलम्ची नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक

१९) निम्फोञ्ज शेर्पा – बार्हबिसे नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक

२०) सिमा क्षेत्री- पुतलिबजार नगरपालिका स्याङ्जा

२१) छत्र राज पौडेल – गैंडाकोट नगरपालिका नवलपुर

२२)जनक पौडेल – बागलुङ नगरपालिका बागलुङ

२३) गोबिन्द पुन- बनगाड कुभिण्डे नगरपालिका सल्यान

२४) गुमान सिङ्ग अर्याल – बेसिशहर नगरपालिका लमजुङ

२५) खड्ग खत्री – कमलामाई नगरपालिका सिन्धुली

२६) लक्ष्मी नरसिङ्ग बादे – बनेपा नगरपालिका काभ्रे

२७) प्रकाश अधिकारी – टोखा नगरपालिका काठमाडौ

२८) मेघ ब. थापा – भिमाद नगरपालिका तनहुँ

२९) चन्द्रा कुमारी पुन – कावासोती नगरपालिका नवलपुर

३०) भरत ब. के .सि – भिमेश्वर नगरपालिका दोलखा

३१) घनश्याम रावत – दुधौली नगरपालिका सिन्धुली

३२) सञ्जु पण्डित – बिदुर नगरपालिका नुवाकोट

नेकपा(एमाले) बिजय प्राप्त गरेका गाउँपालिका अध्यक्ष :

१) लोकेन्द्र ब.घले- चामे गा.पा मनाङ

२) कान्छा घले- नेस्याङ गा.पा मनाङ

३) अङ्गद राना – काइके गा.पा डोल्पा

४) आस ब.थकाली- घरपझोङ गा.पा मुस्ताङ

५) टासी टन्डु गुरुङ- शेफोक्सुन्डो गा.पा डोल्पा(निर्बिरोध)

६) घनश्याम सुवेदी- फेदि खोला गा.पा स्याङ्जा

७) बेद ब.गुरुङ- मादी गा.पा कास्की

८)नरेन्द्र कु.शाही- सिबालय गा.पा जाजरकोट

९)रामचन्द्र दाहाल- महांकाल गा.पा ललितपुर

१०) दुर्गा ब.थापा- देवघाट गा.पा तनहुँ

११) चित्र ब.चलाउने- ढोरचौर गा.पा सल्यान

१२) कैसाङ नुर्पु तामाङ -गोसाइँकुण्ड गा.पा रसुवा

१३) खिमनारायण मानन्धर- हरिनाश गा.पा स्याङ्जा

१४) नवराज ओझा- रुपा गा. पा कास्कि

१५) रतन नाथ योगी- तिला गा.पा जुम्ला

१६) राजु पौडेल- महाशिला गा.पा पर्वत

१७) दल ब. फडेरा- अदानचुली गा.पा हुम्ला

१८) प्रेम ब. बुढा- भैरवी गा.पा दैलेख

१९) कर्ण ब.गुरुङ्ग- माछापुच्छ्रे गा.पा कास्कि

२०) जङ्ग ब.शाही- महावु गा.पा दैलेख

२१) सीता कुमारी पौडेल- कालिका गा.पा रसुवा

२२) सुधिर पौडेल- आधिखोला गा.पा स्याङ्जा

२३) बिदुर हुमागाई- मकवानपुर गढी गा.पा मकवानपुर

२४)कृष्ण ब.खुलाल- खानिखोला गा. पा काभ्रे

२५) खड्ग सुनुवार- गोकुलगंगा गा.पा रामेछाप

२६) शेर ब.सुनुवार- उमाकुण्ड गा.पा रामेछाप

२७) प्रेम प. सिलवाल- सिद्धलेक गा.पा धादिङ्ग

२८) जीवन लामा- इन्द्रसरोवर गा.पा मकवानपुर

२९) खिम थापा- कालीगण्डकी गा.पा स्याङ्जा

३०)टंक ब मोक्तान- कैलाश गा.पा मकवानपुर

३१) धिर ब शाही- ठाँटिकाँध गा.पा दैलेख

३२) अमर ब. थापा मगर- काठेखोला गा.पा बागलुङ

३३) कमल नेपाल- लिसंखुपाखार गा.पा. सिन्धुपाल्चोक

३४) राम कुमार आचार्य- थाक्रे गा.पा धादिङ

३५) दुर्गा ब शाक्य- नेत्रावती गा.पा धादिङ

३६) घनश्याम कार्की- फिक्कल गा.पा सिन्धुली

३७) केदार क्षेत्री- बलेफी गा.पा सिन्धुपाल्चोक

३८) थमसरा पुन- धौलागिरी गा.पा म्याग्दी

३९) भिम सेन- कपुरकोट गा.पा सल्यान

४०) रण वहादुर राना- घिरिङ गा.पा तनहु

४१) अर्जुन गुरुङ- मस्याङदी गा.पा लमजुङ

४२) हिदम लामा- भिमफेदी गा.पा मकवानपुर

४३) उब्जन शाही – खत्याड गा.पा मुगु

४४) रमेश वस्ती – तार्केश्वर गा.पा नुवाकोट

४५) होम नारायण श्रेष्ठ- जुगल गा.पा सिन्धुपाल्चोक

४६) कमल भुषाल- बिहादी गा.पा पर्वत

४७) गोबिन्द ब. खड्का- लिखु गा.पा रामेछाप

४८) डम्मर ब. खत्री – कालिमाटी गा.पा सल्यान

४९) टासी लामा- पाँचपोखरी गा. पा सिन्धुपाल्चोक

५०) सत प्र. रोका- मंगला गा.पा म्याग्दी

५१) दान ब.थापा- भगवतीमाई गा.पा दैलेख

५२) मेहरसिङ्ग पाइजा- बडिगाड गा.पा बागलुङ

५३) चुन प्र.शर्मा – बिरुवा गा.पा स्याङ्जा

५४) बल ब.अधिकारी – गंगाजमुना गा.पा धादिङ

५५) सोयम ब.खड्का – गौरीशंकर गा.पा दोलखा

५६) गुमानध्वज कुँवर – भुम्लु गा.पा काभ्रे

५७) कबिन्द्र कुमार के सी- सिम्ता गा.पा सुर्खेत

५८) भरत दुलाल – सैलुङ्ग गा.पा दोलखा

५९) प्रेम पौडेल – मोदि गा.पा पर्वत

६०) विन कुमार थामी – कालिञ्चोक गा.पा दोलखा

६१) इश्वर चन्द्र पोखरेल – तामाकोसी गा.पा दोलखा

६२) शम्भु कुमार थापा- त्रीपुरासुन्दरीगा.पा धादिङ

६३) कृष्ण हरि श्रेष्ठ – गल्छी गा.पा धादिङ

६४) राजेन्द्र बिक्रम बस्नेत – गजुरी गा.पा धादिङ

६५) भुपेन्द्र श्रेष्ठ – त्रीपुरसुन्दरी गा.पा सिन्धुपाल्चोक

६६) प्रेम घले – क्होला सोंथर गा.पा लमजुङ

६७) एकराज उप्रेती – मनहरी गा.पा मकवानपुर

६८) धिर ब. शाही – चौकुने गा.पा सुर्खेत

६९) प्रेम कुमार तामाङ्ग – खाँडादेबी गा.पा रामेछाप

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *