Loading...
यी हुन अहिलेसम्म एमालेले जितेका उम्मेदवार र स्थान, ३८ स्थानमा परिणाम आउन बाँकी

दुइ तिहाइ मतको नजिक आइ सकेको एमालेको नतिजा अहिले सम्म यस्तो रहेको छ  प्रतिनिधिसभाको प्रत्यक्ष तर्फ १६५ मध्‍ये आइतबार मध्यरातसम्म १२७ स्थानको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ र ३८ स्थानमा अन्तिम परिणाम आउन बाँकी छ।

 

उम्मेदवारहरु
क्र.स नाम जिल्ला – क्षेत्र मत परिणाम निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
नरबहादुर धामी कञ्चनपुर क्षेत्र नं. २ ३३३२० एनपी साउद – नेपाली कांग्रेस(२४८९३)
पदम गिरी पर्वत क्षेत्र नं. १ ३९२७५ अर्जुनप्रसाद जोशी – नेपाली कांग्रेस(२६८०१)
यज्ञ वोगटी अछाम क्षेत्र नं. २ २१९६५ पुष्पबहादुर शाह – नेपाली कांग्रेस(१९१०६)
सुरेन्द्र पाण्डे चितवन क्षेत्र नं. १ ५०८९६ राजेन्द्र बुर्लाकोटी – नेपाली कांग्रेस(३६४५४)
जयकुमार रार्इ सुनसरी क्षेत्र नं. १ ४४५२८ अशोक रार्इ – संघीय फोरम(२२१२३)
मेटमणि चाैधरी दाङ क्षेत्र नं. १ ३११८९ सुशीला चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१९७५५)
नवराज रावत सुर्खेत क्षेत्र नं. २ ३७४४७ हृदयराम थानी – नेपाली कांग्रेस(२८६४६)
भीमबहादुर रावल अछाम क्षेत्र नं. १ २४८८३ भरतकुमार स्वाँर – नेपाली कांग्रेस(१७७१९)
छविलाल विश्वकर्मा रूपन्देही क्षेत्र नं. १ ३४७५२ अब्दुल रज्जाक गद्दी – नेपाली कांग्रेस(२६८८५)
१० कृष्णभक्त पोखरेल चितवन क्षेत्र नं. २ ४४६७० शेषनाथ अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२७३१४)
११ लिलानाथ श्रेष्ठ सिरहा क्षेत्र नं. ३ २३२७२ अशेश्वर यादव – संघीय फोरम(२१२२०)
१२ पवित्रा निराैला खरेल झापा क्षेत्र नं. २ ४५८१७ उद्धव थापा – नेपाली कांग्रेस(३२०५०)
१३ नारदमुनी राना थारू कैलाली क्षेत्र नं. ५ २७२०२ अारजु राणा देउवा – नेपाली कांग्रेस(२२३२२)
१४ खगराज अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. १ ३९३४२ यज्ञबहादुर थापा – नेपाली कांग्रेस(२५८२६)
१५ कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसान तनहूँ क्षेत्र नं. १ ३४४८० रामचन्द्र पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(२७६५३)
१६ केपी शर्मा अोली झापा क्षेत्र नं. ५ ५७१३९ डा. खगेन्द्र अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२८२९७)
१७ दलबहादुर रानामगर पाल्पा क्षेत्र नं. १ ३२५४९ विजयराज घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(२३९९३)
१८ हिराचन्द्र केसी दाङ क्षेत्र नं. ३ ४०२८७ दीपक गिरी – नेपाली कांग्रेस(३३७३०)
१९ केदार सिग्देल तनहूँ क्षेत्र नं. २ ३२९२४ शंकर भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(२९६४५)
२० नारायणप्रसाद खतिवडा नुवाकोट क्षेत्र नं. २ ३६८९२ अर्जुननरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(२६३३५)
२१ र्इश्वर पोखरेल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ५ २३०२९ डा. प्रकाशशरण महत – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
२२ राजबहादुर बुढा दैलेख क्षेत्र नं. २ २३३२३ शिवराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१६६३४)
२३ रविन्द्रराज शर्मा दैलेख क्षेत्र नं. १ २३७६७ दीपककुमार शाही – राप्रपा(१७२०३)
२४ ध्रुव शाही सुर्खेत क्षेत्र नं. १ ३६७५९ पूर्णबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(३३३७७)
२५ गणेश पहाडी सिन्धुली क्षेत्र नं. १ ३२५२९ प्रेमचन्द्र दाहाल – नेपाली कांग्रेस(२२३८९)
२६ सोमप्रसाद पाण्डे पाल्पा क्षेत्र नं. २ ३४८९९ हरिप्रसाद नेपाल – नेपाली कांग्रेस(२४५५४)
२७ महेश बस्नेत भक्तपुर क्षेत्र नं. २ ३६४१२ दमननाथ ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१८६८७)
२८ गोकर्ण विष्ट गुल्मी क्षेत्र नं. २ ३४६१८ चन्द्रबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(२०१५६)
२९ प्रदीप ज्ञवाली गुल्मी क्षेत्र नं. १ ३७८१४ चन्द्र भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(३०२५६)
३० सुवासचन्द्र नेम्वाङ इलाम क्षेत्र नं. २ ३३५१४ केशव थापा – नेपाली कांग्रेस(२६८६०)
३१ झलनाथ खनाल इलाम क्षेत्र नं. १ ३६८०७ भुपेन्द्र कट्टेल – नेपाली कांग्रेस(१९६२७)
३२ घनश्याम भुसाल रूपन्देही क्षेत्र नं. ३ ३२८६६ दीपक बोहोरा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२७४२२)
३३ विष्णु पाैडेल रूपन्देही क्षेत्र नं. २ ४४००९ युवराज गिरी – नेपाली कांग्रेस(२१९४६)
३४ लालप्रसाद सावाँ लिम्वू झापाक्षेत्र नं. ४ ४३५१५ देउकुमार थेवे – नेपाली कांग्रेस(२६८२२)
३५ कृष्ण दाहाल मकवानपुर क्षेत्र नं. १ ४०६३१ कमल थापा – राप्रपा(३४६५८)
३६ विरोध खतिवडा मकवानपुर क्षेत्र नं. २ ४४७४४ महालक्ष्मी डिना उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(३२६८१)
३७ बिशाल भट्टरार्इ खोटाङ क्षेत्र नं. १ ३६३२९ सरस्वती वजिमय – नेपाली कांग्रेस(२२४३२)
३८ दामोदर भण्डारी बैतडी क्षेत्र नं. १ ३९५२४ नरबहादुर चन्द – नेपाली कांग्रेस(२८२९१)
३९ जगत विश्वकर्मा कास्की क्षेत्र नं. ३ ३२६९० शुक्रराज शर्मा – नेपाली कांग्रेस(२४३०४)
४० राजेन्द्र रार्इ धनकुटा क्षेत्र नं. १ ३७३३३ सुनिलबहादुर थापा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२६८७४)
४१ नवराज सिलवाल ललितपुर क्षेत्र नं. १ २६९४६ उदयशम्शेर राणा – नेपाली कांग्रेस(२०७२९)
४२ कृष्णगोपाल श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ २२८५२ ध्यानगोविन्द रञ्जित – नेपाली कांग्रेस(१४८०२)
४३ माधवकुमार नेपाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. २ २७३६६ दिपक कुइँकेल – नेपाली कांग्रेस(१४९०२)
४४ रामवीर मानन्धर काठमाडाैं क्षेत्र नं. ७ १८१०२ विक्रमबहादुर थापा – राप्रपा(१००७९)
४५ रविन्द्र अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. २ २७२०७ देवराज चालिसे – नेपाली कांग्रेस(१८६६१)
४६ पार्वत गुरूङ दोलखा क्षेत्र नं. १ ५५९५४ रूद्र खड्का – नेपाली कांग्रेस(२४८१३)
४७ कृष्ण रार्इ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ३ १९१६९ अम्बिका बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१४८८४)
४८ बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर क्षेत्र नं. १ ३८६४२ भीष्म अाङदेम्बे – नेपाली कांग्रेस(२८०२५)
४९ खेम लोहनी धादिङ क्षेत्र नं. २ ३६२५६ दिलमान पाख्रिन – नेपाली कांग्रेस(३५६१६)
५० घनश्याम खतिवडा मोरङ क्षेत्र नं. १ ३७५२४ डिगबहादुर लिम्वू – नेपाली कांग्रेस(३१४३६)
५१ शेरबहादुर तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २ ३८४०१ पशुपति समशेर राणा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(३०३६९)
५२ यज्ञराज सुनुवार अोखलढुंगा क्षेत्र नं. १ ३२५८० रामहरि खतिवडा – नेपाली कांग्रेस(२७३३७)
५३ जीवनराम श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ १३३९७ नविन्द्रराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१२९९३)
५४ लालबाबु पण्डित मोरङ क्षेत्र नं. ६ ३३९४१ डा. शेखर कोइराला – नेपाली कांग्रेस(३३२६६)
५५ भूमि त्रिपाठी धादिङ क्षेत्र नं. १ ४९१२१ विश्व अर्याल – नेपाली कांग्रेस(२१९६८)
५६ भानुभक्त ढकाल मोरङ क्षेत्र नं. ३ ४२४१३ सुनिलकुमार शर्मा – नेपाली कांग्रेस(४०५०७)
५७ डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं. १ ३३६५७ चम्पादेवी खड्का – नेपाली कांग्रेस(२०६१६)
५८ कृष्णलाल महर्जन ललितपुर क्षेत्र नं. २ २७७१३ चन्द्र महर्जन – नेपाली कांग्रेस(१६९४५)
५९ योगेश भट्टरार्इ ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ २९४७९ केशव दाहाल – नेपाली कांग्रेस(१६८८८)
६० गणेश ठगुन्ना दार्चुला क्षेत्र नं. १ २८९९८ विक्रम सिंह – नेपाली कांग्रेस(२२२३३)
६१ धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १ ११७६१ अंगद बुढा – नेपाली कांग्रेस(३१६७)
६२ लालबहादुर थापा बाजुरा क्षेत्र नं. १ २८०६५ कविराज पण्डित – नेपाली कांग्रेस(२३१८१)
६३ गोपाल बम मुगु क्षेत्र नं. १ १३०३४ हस्तबहादुर मल्ल – नेपाली कांग्रेस(९८६१)
६४ भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी क्षेत्र नं. १ २३३०८ खम्वीर गर्वुजा – नेपाली कांग्रेस(२०९८०)
६५ भैरवबहादुर सिंह बझाङ क्षेत्र नं. १ ३४६१२ पृथ्वीबहादुर सिंह – नेपाली कांग्रेस(२६९१०)
६६ प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ क्षेत्र नं. १ ३५४४ रोमी गाैचन थकाली – नेपाली कांग्रेस(३१८१)
६७ पाल्देन छोपाङ गुरूङ मनाङ क्षेत्र नं. १ २३०० टेकबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२०२१)

प्रदेशसभामा

क्र.स नाम जिल्ला – क्षेत्र मत परिणाम निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
बिकास लम्साल पर्वत क्षेत्र नं. १ ख १५४३४ राजेन्द्रप्रसाद तिवारी – नेपाली कांग्रेस(१३३५२)
लालबहादुर खड्का कञ्चनपुर क्षेत्र नं. २ ख १६३८५ बहादुरसिंह थापा – नेपाली कांग्रेस(११८५१)
सुन्दर विश्वकर्मा बारा क्षेत्र नं. ४ क ११७७० अोमकृष्ण कार्की – नेपाली कांग्रेस(८३२३)
अारती पाैडेल बाँके क्षेत्र नं. १ ख १९३८९ नारायणप्रसाद पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(१५२०५)
किशोरी साह धनुषा क्षेत्र नं. १ क १४२०९ श्यामनारायण यादव – संघीय फोरम(८९११)
प्रमोद यादव सिरहा क्षेत्र नं. ३ ख ११९५४ शुभाषचन्द्र यादव – नेपाली कांग्रेस(९४८६)
गणेश दुलाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. १ ख ४२४२ सुरजचन्द्र लामिछाने – नेपाली कांग्रेस(४२२३)
रमा अालेमगर काठमाडाैं क्षेत्र नं. १० ख ९९०३ धर्मानन्द श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(७०१७)
सानुकुमार श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. २ क ८९३६ लोकेश ढकाल – नेपाली कांग्रेस(५७५८)
१० रामेश्वर फुयाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ३ ख १०८८६ विमल ठकुरी – नेपाली कांग्रेस(१०८१९)
११ कुसुमकुमार कार्की काठमाडाैं क्षेत्र नं. ४ ख १२३४७ साधुराम खड्का – नेपाली कांग्रेस(९३५४)
१२ नारायण सिलवाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ५ क ७७९० रमा गुरागार्इं – नेपाली कांग्रेस(४३०९)
१३ गुलावजंग शाह सल्यान क्षेत्र नं. १ क १९६५८ एकराज डाँगी – नेपाली कांग्रेस(१०६१२)
१४ दीर्घनारायण पाण्डेय कपिलवस्तु क्षेत्र नं. २ क १९२४४ जवाहरलाल चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१७०६६)
१५ धर्मबहादुर लाल कपिलवस्तु क्षेत्र नं. २ ख १०४३६ सुधाकर पाण्डे – नेपाली कांग्रेस(१००५०)
१६ बिष्णुप्रसाद पन्थी कपिलवस्तु क्षेत्र नं. १ क २५५२७ पूर्णप्रसाद चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१६६८३)
१७ डा. कृष्ण न्याैपाने रूपन्देही क्षेत्र नं. १ क १९५२० ताहिर अली – राप्रपा(१३१४१)
१८ लिला गिरी रूपन्देही क्षेत्र नं. २ क २१७३४ काजीमान श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(९७७८)
१९ भोजप्रसाद श्रेष्ठ रूपन्देही क्षेत्र नं. २ ख २११३७ महेशमान सिंह – नेपाली कांग्रेस(१२५६८)
२० तुलसी प्रसाद चाैधरी रूपन्देही क्षेत्र नं. ३ ख १८६१५ हरिध्वज मल्ल – नेपाली कांग्रेस(१६७९३)
२१ भूमिश्वर ढकाल रूपन्देही क्षेत्र नं. ५ क २२०२५ बिष्णु पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(१६६८३)
२२ गेल्बु सिंह बोहरा दार्चुला क्षेत्र नं. १ क १६०७३ जगदीश पाल – नेपाली कांग्रेस(१२५९८)
२३ अर्जुन थापा बझाङ क्षेत्र नं. १ क १७८६८ चन्द्रादेवी जोशी – नेपाली कांग्रेस(१३१९७)
२४ बलदेव रेग्मी बाजुरा क्षेत्र नं. १ क ९८४० जनक गिरी – नेपाली कांग्रेस(८३११)
२५ प्रकाश शाह बाजुरा क्षेत्र नं. १ ख १८१८६ पदमबहादुर शाही – नेपाली कांग्रेस(१४९७७)
२६ हर्क बहादुर कुवँर अछाम क्षेत्र नं. १ क १०७१० मेघराज खड्का – नेपाली कांग्रेस(६१४६)
२७ नेपालु चाैधरी कैलाली क्षेत्र नं. ५ क १७३६७ जीवन राना – नेपाली कांग्रेस(११०७३)
२८ तारा लामा गुरूङ कञ्चनपुर क्षेत्र नं. १ क २००१५ गोपाल गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(९२९०)
२९ जगदीश कुसियत सुनसरी क्षेत्र नं. ४ क १६६९० – ()
३० लिलाबल्लभ अधिकारी मोरङ क्षेत्र नं. २ ख १८३८६ घणिन्द्र बहादुर कुँवर – नेपाली कांग्रेस(१७१२७)
३१ उपेन्द्र घिमिरे मोरङ क्षेत्र नं. १ ख १७११७ र्इश्वरी कोइराला – नेपाली कांग्रेस(१४३१०)
३२ अर्जुन रार्इ झापा क्षेत्र नं. ५ ख ३०९७३ राजनबहादुर ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१०९९३)
३३ हिरा थापा झापा क्षेत्र नं. ४ ख २४९०१ उत्तम सुवेदी – नेपाली कांग्रेस(१४९६५)
३४ हिक्मत कार्की झापा क्षेत्र नं. ५ क २४०९८ अनिलकृष्ण प्रसार्इं – नेपाली कांग्रेस(१८६३६)
३५ बसन्त बानियाँ झापा क्षेत्र नं. ३ क २२५५३ भूमिप्रसाद राजबंशी – नेपाली कांग्रेस(१७००५)
३६ गोपाल बुढाथोकी झापा क्षेत्र नं. १ ख १७८३९ अशोक पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(९९७८)
३७ श्रीप्रसाद मैनाली झापा क्षेत्र नं. १ क २२९७२ केशवराज पाण्डे – नेपाली कांग्रेस(१७२४०)
३८ विर्ख प्रधान झापा क्षेत्र नं. २ ख २५४२१ खड्ग प्रसार्इं – नेपाली कांग्रेस(१८३३०)
३९ एकराज कार्की झापा क्षेत्र नं. २ क २१२८४ लक्ष्मण खड्का – नेपाली कांग्रेस(१२७२२)
४० यामलाल कँडेल सुर्खेत क्षेत्र नं. २ क २१२८३ कमलराज रेग्मी – नेपाली कांग्रेस(१५९४७)
४१ लक्ष्मण तिवारी तेह्रथुम क्षेत्र नं. १ क ११७२६ गोविन्द ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१०२६०)
४२ तेजमान कन्दङ्वा तेह्रथुम क्षेत्र नं. १ ख १०३०२ – (८०४७)
४३ अमिरबहादुर गुरूङ अोखलढुंगा क्षेत्र नं. १ क १८९०८ मित्रसेन दाहाल – नेपाली कांग्रेस(११९०६)
४४ दीपेन्द्र अधिकारी नवलपरासी पश्चिम क्षेत्र नं. १ क २०५०६ विक्रम खनाल – नेपाली कांग्रेस(१८५०२)
४५ अरूण नेपाल सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १ क २१७१२ बिष्णुबहादुर खत्री – नेपाली कांग्रेस(१४६३३)
४६ त्रिलोकी चाैधरी बारा क्षेत्र नं. १ क १८४४५ पेम्बासिद्दि लामा – नेपाली कांग्रेस(१६४८४)
४७ रामबहादुर गुरूङ तनहूँ क्षेत्र नं. १ क १८२६५ गोविन्द भट्टरार्इ – नेपाली कांग्रेस(१६८७८)
४८ नारायण अाचार्य पाल्पा क्षेत्र नं. १ ख १४७६५ दानबहादुर पछार्इ – नेपाली कांग्रेस(१०५०२)
४९ युवराज खनाल पाल्पा क्षेत्र नं. १ क १७८५१ देवराज ढकाल – नेपाली कांग्रेस(१३६६०)
५० अर्जुन कुमार केसी कपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३ क ९०४३ रवि दत्त मिश्रा – राष्ट्रिय जनता पार्टी(८१९७)
५१ ज्ञानेश्‍वर राजबंशी मोरङ क्षेत्र नं. ५ क १२८६१ सुकदेवप्रसाद मण्डल – नेपाली कांग्रेस(८८२८)
५२ गणेशकुमार काङबाङ पाँचथर क्षेत्र नं. १ क २१०१० नरेन्द्रकुमार केरूङ – नेपाली कांग्रेस(१६०७८)
५३ कुलप्रसाद पोखरेल बर्दिया क्षेत्र नं. २ क २८३२३ रामचन्द्र थापा – नेपाली कांग्रेस(१७४०२)
५४ गोविन्द न्याैपाने सप्तरी क्षेत्र नं. ४ क १५११३ सीताराम साह – नेपाली कांग्रेस(११३९५)
५५ केशव पाण्डे नुवाकोट क्षेत्र नं. २ क २०००९ जगदीशनरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(१२७२९)
५६ बद्री मैनाली नुवाकोट क्षेत्र नं. १ ख २०५०९ रमेशकुमार महत – नेपाली कांग्रेस(१२२१७)
५७ हरिप्रसाद रिजाल प्यूठान क्षेत्र नं. १ क २४७३४ टेकप्रसाद भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(१२६३९)
५८ बाबुराम गाैतम बाँके क्षेत्र नं. ३ ख ११८७७ लक्ष्मीनारायण साह – नेपाली कांग्रेस(७५६२)
५९ किरण गुरूङ तनहूँ क्षेत्र नं. २ ख १५६३० ध्रुव वाग्ले – नेपाली कांग्रेस(१४२१४)
६० कैलाश ढुंगेल रामेछाप क्षेत्र नं. १ ख २६९३५ जीतबहादुर मगर – नेपाली कांग्रेस(१४७२९)
६१ शान्तिप्रसाद पाैडेल रामेछाप क्षेत्र नं. १ क २२३६९ रत्नबहादुर कार्की – नेपाली कांग्रेस(१६१५८)
६२ केशव पोखरेल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ ख १२१५६ धर्मराज गाैतम – नेपाली कांग्रेस(९११०)
६३ बसन्त मानन्धर काठमाडाैं क्षेत्र नं. ७ क ८८०० – ()
६४ रामबहादुर मगर इलाम क्षेत्र नं. २ क १९८३८ डम्बरबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(१६२८६)
६५ रेवतीरमण शर्मा दाङ क्षेत्र नं. १ ख १९३५४ जानकीलाल बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१२७५३)
६६ वीरेन्द्रकुमार कनोडिया कपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३ ख ६६७९ अावेद अालम खाँ – नेकपा एमाले(६३०७)
६७ कला घले उदयपुर क्षेत्र नं. २ ख १३४५९ रामकुमार खत्री – नेपाली कांग्रेस(८९७६)
६८ अम्बरबहादुर थापा दैलेख क्षेत्र नं. १ ख १२५६७ जगतजंग थापा – नेपाली कांग्रेस(१०५८६)
६९ सुशील थापा दैलेख क्षेत्र नं. २ क ११८१९ – ()
७० राजबहादुर शाही दैलेख क्षेत्र नं. २ ख ११४४५ मधुरविक्रम खनाल – नेपाली कांग्रेस(८४६९)
७१ प्रदीप भण्डारी सुनसरी क्षेत्र नं. १ क १९२४३ किशोर रार्इ – नेपाली कांग्रेस(१३७७०)
७२ जीवन घिमिरे मोरङ क्षेत्र नं. ४ ख १३८०५ विश्वनाथ रिजाल – नेपाली कांग्रेस(११६२५)
७३ रामकुमार अोझा मोरङ क्षेत्र नं. ३ ख २२८२० ललितबहादुर श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(२०२८७)
७४ खिनु लिम्बू इलाम क्षेत्र नं. १ क १८६८६ देवेन्द्र कुमार रार्इ – नेपाली कांग्रेस(९३२७)
७५ डा. पुरन बज्राचार्य पाल्पा क्षेत्र नं. २ क १६४२२ माधव नेपाल – नेपाली कांग्रेस(१३४७०)
७६ केशव स्थापित काठमाडाैं क्षेत्र नं. ६ क ८०२२ न्हूच्छेनारायण मानन्धर – नेपाली कांग्रेस(५१४९)
७७ काजीमान कागते इलाम क्षेत्र नं. १ ख १७९८६ दुर्गाबहादुर बराल – नेपाली कांग्रेस(१००२१)
७८ खड्कबहादुर खत्री गुल्मी क्षेत्र नं. २ क १६१६५ शालिकराम पन्थी – नेपाली कांग्रेस(११६७३)
७९ कमलराज श्रेष्ठ गुल्मी क्षेत्र नं. १ ख १९२९१ धनेन्द्र कार्की – नेपाली कांग्रेस(१६३७३)
८० नागेन्द्र यादव राैतहट क्षेत्र नं. ३ क १११८२ गोविन्द चाैधरी – राष्ट्रिय जनता पार्टी(१०८३४)
८१ राजेश शाक्य काठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ क ७७८० राज्यलक्ष्मी श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(६१७६)
८२ लगनलाल चाैधरी सिरहा क्षेत्र नं. १ क १५५४२ सन्तोष कुमार चौधरी – नेपाली कांग्रेस(१०६९९)
८३ राजन रार्इ खोटाङ क्षेत्र नं. १ क १८९३३ सुभासकुमार पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(१३४११)
८४ उत्तमकुमार बस्नेत सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ क १०५८५ प्रकाश सिंह कार्की – नेपाली कांग्रेस(८९२२)
८५ राजीव पहारी कास्की क्षेत्र नं. ३ ख १६१६७ भोजबहादुर (सिकन्दर) गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(१०८७६)
८६ मनबहादुर गुरूङ कास्की क्षेत्र नं. १ ख १७२४९ कृष्णबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(१३१०२)
८७ अजयक्रान्ति शाक्य काठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ क ९५३१ इन्द्रमान तुलाधर – नेपाली कांग्रेस(७१९३)
८८ अष्टलक्ष्मी शाक्य काठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ ख ५१६९ देवरत्न डंगोल – नेपाली कांग्रेस(३६६९)
८९ पशुपति चाैलागार्इं दोलखा क्षेत्र नं. १ ख २३०५८ केशवराज चाैलागार्इं – नेपाली कांग्रेस(१०८८०)
९० जीवन खड्का ललितपुर क्षेत्र नं. ३ ख ११७०१ शिवराम बानियाँ – नेपाली कांग्रेस(८६९१)
९१ डोरमणि पाैडेल मकवानपुर क्षेत्र नं. १ ख २०७०३ अशोकराज शाक्य – नेपाली कांग्रेस(१६५८१)
९२ धनञ्जय दुवाडी लमजुङ क्षेत्र नं. १ क २०२६५ गर्जबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(१३८५३)
९३ चन्द्रबहादुर शाही मुगु क्षेत्र नं. १ ख ६८४५ प्रकाशसिंह कार्की – नेपाली कांग्रेस(४६१२)
९४ दानसिंह परियार मुगु क्षेत्र नं. १ क ५६५३ हरिमोहन भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(५२९९)
९५ उत्तरकुमार वली दाङ क्षेत्र नं. ३ ख २३९७० बुद्धराम भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(१७५३५)
९६ कविराम थारू बर्दिया क्षेत्र नं. १ क २३५६० सोदे विष्ट – नेपाली कांग्रेस(२११९३)
९७ शशीजंग थापा भक्तपुर क्षेत्र नं. २ क १९५१५ अंगत खड्का – नेपाली कांग्रेस(९११५)
९८ राजेन्द्रमान श्रेष्ठ भक्तपुर क्षेत्र नं. २ ख १४२८८ गणेशमान चक्रधर – नेपाली कांग्रेस(११५३८)
९९ निरन रार्इ धनकुटा क्षेत्र नं. १ क १९६७८ मनोहरनारायण श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
१०० इन्द्रमणि पराजुली धनकुटा क्षेत्र नं. १ ख २००८८ – ()
१०१ पृथ्वीसुब्बा गुरूङ लमजुङ क्षेत्र नं. १ ख २०२६५ कृष्णप्रसाद कोइराला – नेपाली कांग्रेस(१३२६३)
१०२ रामशरण बस्नेत गोरखा क्षेत्र नं. १ ख १६६५६ राजेन्द्र बजगार्इं – नेपाली कांग्रेस(१३००१)
१०३ ज्ञानेन्द्र शाक्य ललितपुर क्षेत्र नं. २ ख १२०७२ प्रेमकृष्ण महर्जन – नेपाली कांग्रेस(९४१७)
१०४ माधव पाैडेल ललितपुर क्षेत्र नं. २ क १४५६२ पवनविक्रम थापा – नेपाली कांग्रेस(८१४४)
१०५ शंकर पोखरेल दाङ क्षेत्र नं. २ क २०७२७ कमल किशोर घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(१११७९)
१०६ अमरबहादुर डाँगी दाङ क्षेत्र नं. २ ख २१४५० भरतबहादुर न्याैपाने – नेपाली कांग्रेस(१३१९०)
१०७ कृष्ण थापा कास्की क्षेत्र नं. २ क १५३२९ गुरू बराल – नेपाली कांग्रेस(८३२५)
१०८ राजेन्द्रकुमार रार्इ भोजपुर क्षेत्र नं. १ क १९२९७ अजम्बर काङबाङ – संघीय फोरम(११५४१)
१०९ लीलाधर भट्ट बैतडी क्षेत्र नं. १ ख २०३१८ गणेश चन्द – राप्रपा(१५२४७)
११० बलबहादुर साम्सोहाङ ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ क १५४१७ लिलादेवी बोखिम – नेपाली कांग्रेस(१०९७४)
१११ शेरधन रार्इ भोजपुर क्षेत्र नं. १ ख २०३३४ गोविन्दकुमार कार्की – नेपाली कांग्रेस(७१०५)
११२ इन्द्रलाल सापकोटा बाग्लुङ क्षेत्र नं. १ क १७९५१ दिपेन्द्र थापा – नेपाली कांग्रेस(११९८९)
११३ बुद्दिकुमार राजभण्डारी सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ ख १०३८७ अाङगेलु शेर्पा – नेपाली कांग्रेस(७९२९)
११४ रामकुमार अधिकारी धादिङ क्षेत्र नं. २ क २०६६३ रमेश धमला – नेपाली कांग्रेस(१९०१५)
११५ कुर्मराज शाही कालीकोट क्षेत्र नं. १ क ११९३५ टेकराज शाही – नेपाली कांग्रेस(४४८९)
११६ राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे धादिङ क्षेत्र नं. १ क २७३३२ मधुकुमार श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(१३६८५)
११७ करवीर शाही जाजरकोट क्षेत्र नं. १ ख १५१५० दीपकजंग शाह – नेपाली कांग्रेस(१०३६२)
११८ दल रावल हुम्ला क्षेत्र नं. १ क ७१५८ ठानबहादुर रोकाय – नेपाली कांग्रेस(४८११)
११९ पदमबहादुर रोकाय जुम्ला क्षेत्र नं. १ ख १०४५८ भीमनिधि हमाल – नेपाली कांग्रेस(५२८०)
१२० नरदेवी पुन म्याग्दी क्षेत्र नं. १ ख १०८६८ अमलाल फगामी – नेपाली कांग्रेस(७९९०)
१२१ नन्दसिंह बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १ क ५४९० बेगमसिंह ठकुरी – नेपाली कांग्रेस(१२१३)
१२२ महेन्द्रबहादुर थकाली मुस्ताङ क्षेत्र नं. १ क २५८४ मिक्यु गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२२५९)
१२३ इन्द्रधारा विष्ट मुस्ताङ क्षेत्र नं. १ ख ११६७ छिरिङधावा गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(६५७)

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *